Aplikacje mobilne Szczecin

Mobilny System Zamówień

W warunkach silnej konkurencji rynkowej niezbędnym staje się wdrażanie wydajnych rozwiązań informatycznych, które zapewnią zwrot poniesionych inwestycji. To trudne zadanie pragniemy pomóc zrealizować proponując rozwiązanie do wspomagania pracy przedstawicieli handlowych.

Tradycyjne metody pracy z użyciem przygotowanych uprzednio papierowych formularzy i faksu zastępujemy nowoczesnym rozwiązaniem opartym o przenośnie komputery typu Pocket PC z systemami Windows Mobile , tablety z systemem Android i telefony komórkowe typu smartfon.

Polecamy je szczególnie tym firmom, które obsługują dużą ilość kontrahentów a w ofercie towarowej obok znacznej ilości pozycji posiadają dodatkowo informacje o cenach i rabatach indywidualnych.
Program składa się z dwóch integralnie współdziałających ze sobą modułów z których jeden zainstalowany jest na serwerze w centrali firmy natomiast drugi na przenośnym komputerze.
Jednym z podstawowych zadań modułu zainstalowanego na serwerze jest gromadzenie zamówień przesyłanych z urządzeń mobilnych przedstawicieli za pośrednictwem medium jakim jest telefonia komórkowa i Internet.

Funkcjonalność modułu zamówień została uzupełniona o opcje ewidencji sprzedaży. Przedstawiciel handlowy, wyposażony w mobilną drukarkę, może na miejscu, w siedzibie kontrahenta, wystawić i wydrukować fakturę sprzedaży lub inny dokument dostawy.

Korzyści jakie osiąga firma wykorzystująca takie rozwiązanie:

  • krótki czas wykonywania zamówienia, szczególnie z opcją czytnika, co ma istotnie znaczenie w kontaktach z właścicielami lub kierownictwem jednostek w których je wykonujemy
  • szybka informacja o zamówieniu w centrali, przez co skraca się czas od zamówienia do dostawy
  • eliminowanie wielu źródeł błędów – kolejne dokumenty po zamówieniu tworzą się automatycznie
  • dostęp do dodatkowych informacji o kontrahencie: linie kredytowe, salda, faktury niezapłacone
  • rzetelne informowanie o wartości zamówienia przy jego wystawianiu dzięki cennikom i rabatom indywidualnym dla kontrahenta wg grup towarowych (cena jest przeliczana w trakcie wykonywania zamówienia)

Kontakt

SZCZECIN - Centrala
TriSoft Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
ul. Sosnowa 6/3
71-468 Szczecin
tel. +48 91 462 40 09
mail: biuro (at) trisoft.com.pl
TRÓJMIASTO
TriSoft Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
Tomasz Urban
Gdańsk / Gdynia /Sopot
tel. +48 514 503 505
mail: t.urban (at) trisoft.com.pl
KRAKÓW
Tes s.c.
M.Kosiorowski, P.Kuczara, R.Tekieli
Kraków
tel. +48 12 640 92 50
mail: biuro (at) tes.krakow.pl


Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

TRISOFT Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
Sosnowa 6/3 71-468 Szczecin zachodniopomorskie Polska
+48 91 462 40 09 +48 91 431 90 16 biuro(at)trisoft.com.pl