Aplikacje mobilne Szczecin

Moduł Business Intelligence (BI)

Konieczność analizowania dużej ilości danych, często z kilku lat, zgromadzonych w bazie danych systemu klasy ERP, okazuje się problemem dla samej bazy. Bieżąca praca wielu użytkowników, wykonywanie codziennych operacji i równoczesne zlecanie bazie skomplikowanych zapytań powoduje znaczne jej obciążenie i spadek wydajności. Rozwiązaniem tego problemu jest tworzenie systemów Data Warehouse, które zasilane danymi z systemów ERP skutecznie i w optymalnym czasie będą zwracały odpowiedzi na skomplikowane zapytania do bazy i przedstawiały je w postaci tabeli i prezentacji graficznej.

Firma TriSoft uzupełniła swoją ofertę produktową o rozwiązanie Business Intelligence (BI), dzięki któremu możliwe jest analizowanie danych wg indywidualnych wymagań użytkownika. W zależności od potrzeb, przygotowujemy analizy z obszaru zakupu, sprzedaży i finansowo-księgowego. Klient otrzymuje zestaw spójnych i interaktywnych raportów, pomiędzy którymi porusza się w o oparciu o zasadę „drillthrough”, zwiększając poziom szczegółowości przeglądanych danych.

Wykonywanie raportów tabelarycznych i graficznych należy do użytkownika, który poprzez samodzielny wybór dostępnych filtrów, określa ostateczny kształt wyniku końcowego. Decyzja, czy analiza będzie przeprowadzana pod kątem pojedynczego produktu, czy też grupy produktów, wg kontrahenta i w określonym okresie należy do operatora systemu BI. Dodatkową istotną zaletą rozwiązania firmy TriSoft, jest to, że z poziomu systemu BI możemy połączyć się z bazą systemu ERP aby np. obejrzeć konkretny dokument, czy cenę zakupu produktu, które wpływają na generowany raport.

Dla wygody operatora połączenie to realizowane jest poprzez kliknięcie myszką na „ciastko” wykresu kołowego, które symbolizuje dany produkt.
Business Intelligence (BI) firmy TriSoft może być zasilane również danymi z innych systemów informatycznych. Na etapie wdrożenia ustalana jest platforma i sposób zasilania danymi.

Kontakt

SZCZECIN - Centrala
TriSoft Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
ul. Sosnowa 6/3
71-468 Szczecin
tel. +48 91 462 40 09
mail: biuro (at) trisoft.com.pl
TRÓJMIASTO
TriSoft Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
Tomasz Urban
Gdańsk / Gdynia /Sopot
tel. +48 514 503 505
mail: t.urban (at) trisoft.com.pl
KRAKÓW
Tes s.c.
M.Kosiorowski, P.Kuczara, R.Tekieli
Kraków
tel. +48 12 640 92 50
mail: biuro (at) tes.krakow.pl


Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

TRISOFT Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
Sosnowa 6/3 71-468 Szczecin zachodniopomorskie Polska
+48 91 462 40 09 +48 91 431 90 16 biuro(at)trisoft.com.pl