System ERP ERTA Premium

Wersja PREMIUM to najbogatsza wersja systemu ERP ERTA, znacznie rozszerzona także w zakresie obsługi magazynu. Dyspozycje Wydania pozwalają na zmianę organizacji pracy w magazynie w zakresie kompletacji i wydania oraz tworzenia dokumentu sprzedaży. Opcje logistyki przyjęć i wydań umożliwiają konfigurowanie procesów obsługi operacji przyjęcia na magazyn (powiązanie z zamówieniami do dostawców) oraz wydań z magazynu (powiązanie z zamówieniami od klientów). Dostępne jest również definiowanie, tras dostaw, generowanie zleceń dla kierowców i przypisanie samochodów do tras oraz kalendarza dla tras. Funkcjonalności zarządzania cennikami pozwalają na prowadzenie skutecznej polityki cenowej, w tym tworzenie okresowych akcji promocyjnych, wyprzedaży. Każdy z kontrahentów lub grupy kontrahentów mogą mieć utworzone indywidualne cenniki dla produktów lub grup produktów.

Opcje umów z dostawcami umożliwiają prowadzenie rejestru tych umów, dzięki czemu osoby upoważnione mają dostęp do warunków handlowych i terminów obowiązywania tych warunków. Dzięki funkcjom załączników można przechowywać elektroniczne obrazy tych dokumentów, jak również dokumentów dodatkowych, takich jak NIP, KRS, Regon, itp.

Tylko wersja PREMIUM systemu ERP ERTA może współpracować z modułem Magazynu Wysokiego Składowania (WMS), który zarządza i steruje magazynem tego typu.

Kontakt

SZCZECIN - Centrala
TriSoft Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
ul. Sosnowa 6/3
71-468 Szczecin
tel. +48 91 462 40 09
mail: biuro (at) trisoft.com.pl
TRÓJMIASTO
TriSoft Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
Tomasz Urban
Gdańsk / Gdynia /Sopot
tel. +48 514 503 505
mail: t.urban (at) trisoft.com.pl
KRAKÓW
Tes s.c.
M.Kosiorowski, P.Kuczara, R.Tekieli
Kraków
tel. +48 12 640 92 50
mail: biuro (at) tes.krakow.pl


Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

TRISOFT Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
Sosnowa 6/3 71-468 Szczecin zachodniopomorskie Polska
+48 91 462 40 09 +48 91 431 90 16 biuro(at)trisoft.com.pl