System tworzenia ofert

Dzięki tej aplikacji dostępnej przez www szybko i w prosty sposób można przygotować i automatycznie wysłać ofertę do Klienta. Dokument oferty będzie prosty i czytelny oraz zgodny ze standardem dokumentów w Twojej firmie – to Ty decydujesz o wyglądzie dokumentu, jakie wygeneruje system.

Aplikacja umożliwia pełny przegląd oferowanych produktów i dodawanie ich do dokumentu oferty. Osoba tworząca ofertę w naszym programie ma możliwość definiowania ilości, cen, rabatów, waluty oraz ustalania dodatkowych warunków, takich jak termin i sposób dostawy, ubezpieczenie itp.

Wysyłanie oferty jednym kliknięciem

Po stworzeniu oferty można ją wysłać do naszego Klienta jednym kliknięciem. Nie jest potrzebne osobne konto pocztowe, czy dodatkowa kłopotliwa konfiguracja. Wystarczy wybrać adres email. System stworzy ofertę w formacie PDF i wyśle ją na wskazany adres.

Pełna historia ofert

Logując się do systemu masz szybki wgląd do wszystkich ofert, jakie zostały stworzone. Dzięki wyszukiwarce i zaawansowanym filtrom można bardzo szybko odnaleźć interesujący nas dokument i na jego podstawie stworzyć nową ofertę.

Przekształcanie oferty w zamówienie

System umożliwia przekształcenie oferty w zamówienie i skierowanie go do realizacji. Aplikacja może działać w połączeniu z modułem sterującym produkcją, magazynem oraz księgowością. Zależnie od procesów w danej firmie, istnieje możliwość dopasowania działania aplikacji do potrzeb Klienta.

Kontrola rozliczeń

Użytkownicy aplikacji do tworzenia ofert mogą mieć także wgląd w historię i terminowość płatności Klienta, dla którego tworzona jest oferta. System umożliwia dodatkowo wygenerowanie dokumentów z wykazem wpłat oraz aktualnego salda rozliczeń.

Dla kogo jest ta aplikacja?

Program do tworzenia ofert służy między innymi przedstawicielom handlowym do składania i automatycznego wysyłania ofert swoim kontrahentom. System posiada przejrzysty, przyjazny interfejs, który sprawdza się także na tabletach i smartfonach.

Aplikacja jest zintegrowana z systemem ERP ERTA, dzięki czemu jej możliwości są niemal nieograniczone.

Kontakt

SZCZECIN - Centrala
TriSoft Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
ul. Sosnowa 6/3
71-468 Szczecin
tel. +48 91 462 40 09
mail: biuro (at) trisoft.com.pl
TRÓJMIASTO
TriSoft Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
Tomasz Urban
Gdańsk / Gdynia /Sopot
tel. +48 514 503 505
mail: t.urban (at) trisoft.com.pl
KRAKÓW
Tes s.c.
M.Kosiorowski, P.Kuczara, R.Tekieli
Kraków
tel. +48 12 640 92 50
mail: biuro (at) tes.krakow.pl


Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

TRISOFT Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
Sosnowa 6/3 71-468 Szczecin zachodniopomorskie Polska
+48 91 462 40 09 +48 91 431 90 16 biuro(at)trisoft.com.pl